Evald Okas

(Estland, 1915-2011)
Evald Okas
(Estland, 1915-2011)

Evald Okas, Brud.

Signerad E Okas och daterad 22.IV.1991. Tusch på papper. Passepartout 24,5 x 17 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
220
2 420
230
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (6 bud)
21 apr 13:37
220 EUR
19 apr 19:00
200 EUR
18 apr 19:53
140 EUR
13 apr 18:32
130 EUR
13 apr 8:50
111 EUR
12 apr 18:57
100 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?