Alexander Kulkoff

(Estland, 1889-1970)
Alexander Kulkoff
(Estland, 1889-1970)

Alexander Kulkoff, "Hamburg".

Signerad A. Kulkoff och daterad 1945. Färgkrita på papper. Passepartout 34 x 49 cm.

Smärre fläckar. Repa.

Auktionen avslutas
5 dagar 7 timmar
30
330
32
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 35 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
14 jun 12:20
30 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - T26