Jüri Marran

(Estland, 1937-2021)
Jüri Marran
(Estland, 1937-2021)

Jüri Marran, ”Sügis”.

Signerad JM och daterad -89. Blandteknik på pannå 62 x 49,5 cm.

Färgbortfall i verkets nedre vänstra hörn intill ramen.

Klubbat pris
5 800
512
545
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
21 apr 20:41
5 800 SEK
21 apr 20:41
5 600 SEK
21 apr 19:18
5 400 SEK
21 apr 19:18
5 200 SEK
21 apr 18:42
5 000 SEK
21 apr 18:42
4 800 SEK
21 apr 18:42
4 600 SEK
21 apr 18:42
4 400 SEK
17 apr 19:04
4 200 SEK
17 apr 19:04
4 000 SEK
17 apr 19:04
4 000 SEK
12 apr 15:21
3 500 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?