Erik Schmidt

(Estland, 1925-2014)
Erik Schmidt
(Estland, 1925-2014)

Erik Schmidt, Snickare.

Signerad Erik Schmidt och daterad 1980. Olja på duk 81 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
560
6 345
584
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
21 apr 20:26
560 EUR
21 apr 20:26
550 EUR
21 apr 20:25
540 EUR
21 apr 20:25
520 EUR
21 apr 19:17
450 EUR
21 apr 19:17
430 EUR
21 apr 18:41
410 EUR
20 apr 20:21
390 EUR
19 apr 8:26
370 EUR
19 apr 8:26
350 EUR
19 apr 8:26
350 EUR
19 apr 8:26
320 EUR
19 apr 8:26
300 EUR
19 apr 8:26
270 EUR
19 apr 8:26
250 EUR
12 apr 21:09
200 EUR
12 apr 15:13
190 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146