Vello Vinn

(Estland, Född 1939)
Vello Vinn
(Estland, Född 1939)

Vello Vinn, "Tallinna pildid I" och "Tallinna pildid III".

Högtryck, 2 st, 1985, signerad. "Tallinna pildid III" numrerad 60/100. Bildstorlek 18 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
180
1 969
189
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
17 apr 7:48
180 EUR
12 apr 15:03
30 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?