Hugo Mitt

(Estland, 1926-1998)
Hugo Mitt
(Estland, 1926-1998)

Hugo Mitt, "Talu rannas".

Mjukgrundsetsning, 1987, signerad och numrerad 33/50. Plåtstorlek 25 x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

120
1 313
126
Utropspris
200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
21 apr 18:26
120 EUR
17 apr 15:03
100 EUR
15 apr 16:57
55 EUR
12 apr 15:05
30 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?