Glasservisdelar, 10 st, 1800-tal.

Ett par med Kung Carl XV:s monogram under krona, 13,5 cm
Ett par med slipad dekor samt monogram DBL, 14 cm.
Fem stycken på klockad fot, 14 cm.
Glas med rikt slipade dekor, monogram under krona, ben med luftbubbla, 15 cm.

Nagg.

Utropspris
2 000 SEK