T-shirts, 5 st, Bruce Springsteen, Everly Brothers, The Beatles, Noice, Björn Skifs.

The Beatles apple corps ltd 2005
Bruce Springsteen Live at Wembley 1985
Everly brothers world tour 1985
Björn Skifs "Hooked On A Feeling" 1988, inbjudningskort till 20-års jubileum på Daily News Café medföljer.
Noice.
Varierande storlekar.

Fläckar, slitage,

Proveniens

Tröjorna har tillhört den svenska rockfotografen Torbjörn Calveros,

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79