Magni Borgehed

(Sverige, Född 1982)
Magni Borgehed
(Sverige, Född 1982)

Magni Borgehed, "Untitled".

Signerad Magni Borgehed a tergo och daterad 2011. Duk 198 x 165 cm.

På ett fåtal ställen rester av emballage. Ställvis smärre krackelyr.

Utropspris
15 000 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?