Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

James Aldridge, "Holk".

James Aldridge, "Holk".

Signerad J.F Aldridge och numrerad 4/20. Trä, koppar, metall 46 x 15 x 12 cm.

Bra kondition

Proveniens

Peter Bergman Gallery, Stockholm.

Utropspris
5 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13