James Aldridge, "Holk".

James Aldridge, "Holk".

Signerad J.F Aldridge och numrerad 4/20. Trä, koppar, metall 46 x 15 x 12 cm.

Bra kondition

Proveniens

Peter Bergman Gallery, Stockholm.

Utropspris
5 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?