Signerad SE och numrerad 7/9. Grönoxiderad brons. Längd 12, höjd 5,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
2 900
253
265
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
28 apr 17:34
2 900 SEK
28 apr 17:34
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 apr 17:55
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 apr 17:40
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1