Stina Ekman

(Sverige, Född 1950)
Stina Ekman
(Sverige, Född 1950)

Stina Ekman, Utan titel.

Signerad SE och numrerad 4/9. Grönoxiderad brons. Höjd 6,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1040. Hårnål, guld. Songdynastin (960-1279).
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
200 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
Fair warning
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK