Stina Ekman

(Sverige, Född 1950)
Stina Ekman
(Sverige, Född 1950)

Stina Ekman, Utan titel.

Signerad SE och numrerad 6/9. Grönoxiderad brons. Längd 10, höjd 9,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1070. Rökelsekar, porslin. Kina, sen Qingdynasti/tidigt 1900-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
3 000

ditt bud
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK