Gudmar Olovson

(Sverige/Frankrike, 1936-2017)
Gudmar Olovson

Gudmar Olovson, "Les deux arbres".

Signerad Gudmar. Patinerad konstmassa. Höjd 32 cm.

Obetydligt ytslitage. Obetydligt, enstaka märke.

Utropspris
6 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1028. Lyktor, ett par, glas och metall. Kina, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK