KG Bejemark

(Sverige, 1922-2000)
KG Bejemark
(Sverige, 1922-2000)

KG Bejemark, "Nils Ferlin".

Signerad KGB -85. Mörkpatinerad brons, längd 14,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
20 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1044. Örhängen, ett par, guld. Songdynastin (960-1279).
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK