KG Bejemark

(Sverige, 1922-2000)
KG Bejemark
(Sverige, 1922-2000)

KG Bejemark, "Evert Taube".

Signerad KGB, numrerad 13/40. Mörkpatinerad brons, höjd 22,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
10 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1049. Skulptur, lergods. Wei/Suidynastin.
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
Budhistorik
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK