Signerad KGB, numrerad 13/40. Mörkpatinerad brons, höjd 22,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
8 000
697
730
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
28 apr 16:50
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 apr 16:47
7 000 SEK
28 apr 16:46
6 000 SEK
27 apr 12:06
4 700 SEK
27 apr 11:36
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 apr 10:29
2 600 SEK
25 apr 7:59
2 400 SEK
24 apr 19:01
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 apr 12:26
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
21 apr 18:23
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 9:30
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor