Robert Wlerick

(Frankrike, 1882-1944)
Robert Wlerick
(Frankrike, 1882-1944)

Robert Wlerick, Enfant au Poisson

Signerad R. Wlerick och numrerad 1/10. Brons. H. 45 cm.

Utropspris
15 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1047. Pärla, skulpterat glas. Qingdynastin.
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
Budhistorik
7 000

ditt bud
Fair warning
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
3 200

ditt bud
Aktuellt bud:
7 000 SEK