Britta Norrvi, "Glömskan".

Britta Norrvi, "Glömskan".

Signerade B N 98. Fem delar. Resin och konstmaterial, på träsockel. Höjd 16, bredd 11,5 cm vardera.

Smärre ytslitage och fläckar. Enstaka nagg.

Utropspris
8 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1033. Miniatyrträd, sten, lac burgauté. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK