Fyra träsnitt, Kunyoshi, efter och Yoshitora, efter, Japan 1800-tal

Tre träsnitt av Kunyoshi och ett av Yashitora, oban tate-e, dagmått ca 31 x 21 - 35 x 24 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram. Smärre hål / revor (Tiger-bilden).

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
31 aug 2024 13:58
1 800 SEK
26 aug 2024 8:49
1 700 SEK
24 aug 2024 16:03
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46