Verner Thomé, Hamnvy.
Signerad V.Thomé. Olja på duk, uppfordrad på pannå, 38x46 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Läs merKundservice
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13