Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

Venny Soldan-Brofeldt, Utsikt från klippan.

Signerad V.S-B och daterad -36. Olja på duk, 33 x 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar.

Konstnär

Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219