Madeleine Pyk – en samling F769

Tiina Heiska

(Finland, Född 1959)
Tiina Heiska
(Finland, Född 1959)

Tiina Heiska, “Ei tyttö enää, ei vielä nainen“.

Signerad Tiina Heiska och daterad -02 a tergo. Olja på duk 105 x 70 cm.

Ställvis färgbortfall.

Klubbat pris
1 300
13 702
1 488
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (13 bud)
1 sep 2024 20:59
1 300 EUR
1 sep 2024 20:59
1 250 EUR
1 sep 2024 20:56
1 200 EUR
1 sep 2024 20:56
1 200 EUR
1 sep 2024 20:54
1 101 EUR
1 sep 2024 20:54
1 051 EUR
1 sep 2024 20:53
1 001 EUR
1 sep 2024 20:53
981 EUR
1 sep 2024 20:52
960 EUR
28 aug 2024 22:15
700 EUR
26 aug 2024 17:14
250 EUR
23 aug 2024 13:23
222 EUR
20 maj 2024 16:48
123 EUR