Janne Räisänen

(Finland, Född 1971)
Janne Räisänen
(Finland, Född 1971)

Janne Räisänen, "Tämä on Lapponia".

Signerad Janne Räisänen och daterad 2015 a tergo. Olja på duk 78x86 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Helsinki Contemporary.
Pekka Mattilas Privatsamling.

Klubbat pris
740
7 800
847
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
1 sep 2024 20:48
740 EUR
1 sep 2024 20:47
720 EUR
1 sep 2024 20:46
700 EUR
1 sep 2024 20:46
680 EUR
1 sep 2024 20:45
660 EUR
1 sep 2024 20:44
640 EUR
27 aug 2024 14:04
620 EUR
24 aug 2024 13:53
600 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377