Joakim Ojanen

(Sverige, Född 1985)
Joakim Ojanen
(Sverige, Född 1985)

Joakim Ojanen, "Good Nights Will Never End"

Signerad Joakim Ojanen och numrerad 31/60. Daterad 2019. Färserigrafi 76,5 x 56 cm.

Ej ramad. God kondition.

Utropspris
8 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist Konst
+46 (0)70 748 22 63

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?