Kandelabrar, ett par, Murano Italien. 1900-talets senare del.

Handblåst glas, med detaljer i blått och guldfärgat glas. Höjd 26,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Utropspris
250 EUR