Gueridoner, ett par, 1800-talets senare del, Barockstil.

Valnöt. Skuren samt svarvad dekor. Höjd 137 cm.

Smärre slitage. Solblekta.

Klubbat pris
3 200
310
355
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 sep 2024 21:18
3 200 SEK
23 sep 2024 21:18
3 000 SEK
23 sep 2024 21:18
3 000 SEK
23 sep 2024 21:18
2 800 SEK
23 sep 2024 21:18
2 600 SEK
23 sep 2024 21:18
2 400 SEK
23 sep 2024 21:18
2 200 SEK
20 sep 2024 19:23
2 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13