Badmintonbollar, 3 st, omkring 1900.

Fjädrar och textil. 10-12,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vissa skador. En avbruten fjäder medföljer.

Klubbat pris
1 800
174
200
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 sep 2024 18:54
1 800 SEK
25 sep 2024 18:53
1 500 SEK
25 sep 2024 17:27
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13