Madeleine Pyk – en samling F769

Trädgårdssoffa, 1900-tal.

Trädgårdssoffa, 1900-tal.

Gavlar av svartmålat gjutjärn. Sitthöjd 40, längd 125 cm.

Slitage. Senare skruvar.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
28 sep 2024 17:44
1 800 SEK
28 sep 2024 8:57
1 700 SEK
28 sep 2024 8:37
1 600 SEK
28 sep 2024 8:37
1 500 SEK
28 sep 2024 8:25
1 300 SEK
28 sep 2024 8:25
1 200 SEK
27 sep 2024 22:00
1 100 SEK
27 sep 2024 22:00
1 000 SEK
27 sep 2024 22:00
950 SEK
27 sep 2024 22:00
900 SEK
26 sep 2024 9:35
800 SEK
22 sep 2024 23:02
750 SEK
22 sep 2024 23:02
700 SEK
22 sep 2024 23:02
700 SEK
22 sep 2024 23:01
650 SEK
22 sep 2024 23:01
600 SEK
22 sep 2024 23:01
550 SEK
22 sep 2024 23:01
500 SEK
22 sep 2024 11:50
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71