Madeleine Pyk – en samling F769

Dolkar och svärdsbaljor, 12 delar.

Innehållandes 2 koukris, 2 afrikanska knivar samt delvis förgyllda och försilvrade baljor.

Skador. Delar saknas.

Proveniens

Sirishov, Kgl Djurgården Stockholm.

Klubbat pris
7 200
683
782
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
29 sep 2024 19:42
7 200 SEK
29 sep 2024 19:42
7 000 SEK
29 sep 2024 19:41
5 300 SEK
29 sep 2024 19:41
5 100 SEK
29 sep 2024 19:41
4 400 SEK
29 sep 2024 19:41
4 200 SEK
29 sep 2024 19:41
3 500 SEK
29 sep 2024 19:41
3 300 SEK
29 sep 2024 19:40
3 100 SEK
29 sep 2024 19:40
2 900 SEK
29 sep 2024 19:31
2 700 SEK
27 sep 2024 14:14
2 500 SEK
24 sep 2024 9:33
2 460 SEK
24 sep 2024 8:44
2 260 SEK
23 sep 2024 23:15
2 000 SEK
23 sep 2024 18:02
560 SEK
23 sep 2024 10:45
500 SEK
21 sep 2024 10:28
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703