Signerad och numrerad 8/15 a tergo. Framtagen 2012. C-print, bildyta 39 x 33 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
2 000
182
190
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
4 jun 9:53
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
4 jun 9:53
1 800 SEK
4 jun 9:53
1 500 SEK
4 jun 9:53
1 000 SEK