1086
1590456

Rolex, Cosmograph, Daytona, kronograf, ca 2022.

Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 000 - 23 700 EUR
21 700 - 27 100 USD
Klubbat pris
270 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 40 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber 4130
År: cirka 2022
Glas: safirglas
Armband: Oysterlänk, viklås, ref. 78590-W8E-A6X
Referensnummer: 116500LN
Serienummer: 92'NQ5'262
Verknummer: 5W'M91'167
Boettnummer: 2100
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Repor.