Denise Grünstein, "Figur i landskap nr.6", 2001
Signerad Denise Grünstein och numrerad 1/3 a tergo. C-print monterad på konvex aluminiumskiva, 103 x 250 cm. Djup 6-25 cm.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.