Henry B. Goodwin, "Troll i mjölkståndet, 1917"
Signerad och daterad Utö 1917. Silvergelatinfotografi.
Bildyta 26,5 x 22 cm. Ram 42 x 29,7 cm.
Ej examinerad ur ram. Några obetydliga retuscher i de mörkaste områdena.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13