Terry O'Neill, ”Martha Stewart”, 2000
Signerad Terry O'Neill och numrerad 6/50. C-print, bildyta 51 x 51 cm.
Ej examinerad ur ram.
F. Daniello Fine Art, Connecticut.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad helsida s. 295.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13