Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Olev Soans

(Estland, 1925-1995)
Olev Soans
(Estland, 1925-1995)

Olev Soans, Fabriksarbetare

Signerad och daterad Olev Soans -63. Bildstorlek ca 35 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13