Ring, "Soleste Cushion-cut Double Halo", platina och diamanter.
Märkt Tiffany & Co och numrerad. Mittdiamanten ca. 0.91 ct enligt gravyr, bär T&Co laserinskription. Storlek 16,5/52. Total vikt 5,3 g. Med etui och ask.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.