Tiffany & Co

(Founded 1837, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(Founded 1837, Grundat 1837)

Ring, "Soleste Cushion-cut Double Halo", platina och diamanter.

Märkt Tiffany & Co och numrerad. Mittdiamanten ca. 0.91 ct enligt gravyr, bär T&Co laserinskription. Storlek 16,5/52. Total vikt 5,3 g. Med etui och ask.

Smärre slitage.

Utropspris
6 500 - 7 000 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13