Harry Winston, halsband, "Sunflower", petite, platina, rubin och diamanter.

Signerad HW och numrerad 581735. Hängets höjd ca 10,3 mm. Kedjans längd 41 cm. Total vikt 4,5 g. Med certifikat, etui och box.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 500 - 5 000 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13