Signerad HW och numrerad 581735. Hängets höjd ca 10,3 mm. Kedjans längd 41 cm. Total vikt 4,5 g. Med certifikat, etui och box.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10