Miina Äkkijyrkkä

(Finland, Född 1949)
Miina Äkkijyrkkä
(Finland, Född 1949)

"No mitä nyt?"

Signerad Äkkijyrkkä och otydligt daterad. Akryl på duk, 120x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Förvärvad direkt av konstnären.

Utropspris
7 000 - 8 000 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13