Santeri Salokivi, Fransk By
Signerad S,Salokivi och daterad-20. Märkt 'Hyères'. Olja på duk, 65x47 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13