Santeri Salokivi, Fransk By
Signerad S,Salokivi och daterad-20. Märkt 'Hyères'. Olja på duk, 65x47 cm.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10