Sigurd Wettenhovi-Aspa, Porträtt av Robert Kajanus.
Signerad och daterad 1931. Blandteknik, 63x45 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Bokförläggare Paavo Lönngren (1886-1934), Helsingfors; genom arv inom samma familj.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13