Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

Mor med Barn

Signerad Unto Koistinen och daterad 1967. Olja på pannå, 47,5x34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 300 - 1 700 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13