A tergo signerad E. Hiironen och daterad -74.
Metall, plast och spegel 70 x 70 x 11 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors