César de Cock

(Belgien, 1823-1904)
César de Cock
(Belgien, 1823-1904)

Herde med Boskap.

Signerad C.de Cock och daterad 1890. Olja på pannå, 32,5x52 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
600 - 700 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13