Godronnerat brätte och bärhandtag. Kyrillisk mästarstämpel M.F. Kontrollmästare Mikhail Karpinski. Längd 43 cm, bredd ca 30 cm. Vikt ca 1000 g.
Åldersrelaterat slitage. Ytliga repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10