Skänk/sideboard, funkis, 1930-tal.

Ek med detaljer i svartbetsad träintarsia, mahognyfanerad insida och hyllor. Längd 181 cm, djup 53 cm, höjd 90 cm.

En nyckelskylt saknas. Sned nyckel. Ett lås kärvar. Märken. Repor. Smärre skador. Nyckel finns.

Utropspris
300 EUR