Byrå, funkis, 1930-tal.

Byrå, funkis, 1930-tal.

Betsad och lackerad björk. Tre lådor. Höjd 67 cm, bredd 55 x 35 cm.

Fanerskador. Skador (liten bit saknas från fronten på en låda). Renoverad. Låset kärvar. Nyckel finns.

Utropspris
150 EUR