Ströare, ett par, sterlingsilver, Japan 1900-talets senare hälft.

I form av tōrō-lyktor. Höjd 7,5 cm. Vikt 60 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13