Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Okänd Konstnär, akvarell och tuch. Thailand, omkring 1900.

Med västerländska soldater, krigande gudar och palatsscen. Mått med ram 66,5x50 cm.

Slitage, färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK