Tempelkonsoler, ett par, Sydostasien. 1900-talets början.

Trä, förgylld, infälld dekor. Höjd 41 cm, bredd 22 cm, djup 17,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Smärre skador.

Utropspris
250 EUR